Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Technik Discord > Daxer

Daxer

Imię: Mateusz

Jakie pluginy, możliwości daje DS, i co o nim wiesz?: Discord daje możliwości dodawania wszelkich botów umożliwiających: administrowanie, animowane kanały, licznik członków, zabawy serwerowe. Discord posiada kilka grup oddzielających użytkowników mianowicie HypeSquad, aktualnie jestem w drużynie Bravery. Posiada on również rodzaj premium, czyli discord nitro umożliwiający korzystanie z globalnych emotikon oraz ustawianie animowanego avataru. 

Co jesteś w stanie dać od siebie?: Jestem w stanie dać: Autorskie Boty pod nazwami cs-fox.pl oraz avatarem, dobrze dobrane kolory, dobrze dobrana kolorystyka ról, ewentualne konkursy oraz giveawaye, reklamę na moim serwerze discord

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu dziennie?: Na discordzie siedzę cały czas (min. 6h dziennie)

Dlaczego właśnie Ty masz zostać technikiem?: Ponieważ posiadam wysokie doświadczenie, przykładem jest chociażby mój serwer discord z ponad 300-ma członkami. Jestem osobą aktywną oraz przyjazną, więc nie mam problemów z komunikacją.

Coś o sobie: Mam  na imię Mateusz, aktualnie uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. Mam młodszego brata oraz świnkę morską. Interesuję się informatyką, głównie programowaniem. W szkole mam dość dobre oceny oraz zachowanie. Przez moich znajomych jestem uważany za osobę kulturalną i sympatyczną, lecz jak pewnie każdy człowiek mam wady jaką jest między innymi nerwowość. Gram w takie gry jak : Garry's Mod, Realm Royale, Paladins, a najczęściej CS:GO

manslo.

Wiek na -
Ale z tego co piszesz masz pojęcie o ds i poświęcisz dużo czasu na naszym serwerze
Więc jestem za okresem testowym
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: giphy.gif]

shocker

Tak samo jak manslo.
Jestem na TAk
[Obrazek: tIIn9xy.jpg]

Mackor04

Wszystko się zgadza- doświadczenie, umiejętności, tylko ten wiek :/
Jestem na tak
[Obrazek: giphy.gif]

Fenek

Wydaje mi się, że można dać Ci szansę.
Jestem na tak

MrDuDuSiowski

Wiek -
Wszystko inne na zdecydowany +.

Posiadasz doświadczenie, wiedzę i chęci. Nic Ci więcej na chwilę obecną nie brakuje, ze względu na wiek nagniemy troszkę zasadę i trafiasz na okres testowy, odezwij się do mnie na DS'ie na rozmowę i ustalenia! Big Grin

Zamykam wątek
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości