Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Administratora serwera AWP

NEQQ20023

Nick: ✜NEQQ✜

Imię: Konrad

Posiadasz działający mikrofon?: TAK

Przeszedłeś mutacje: TAK

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/NEQQ1337/

Wytłumacz dlaczego chciałbyś zostać administratorem na naszym serwerze?: Dlatego że lubie serwery takie jak awp i arenki a tu takie są i gra sie na nich nawet dobrze nie ma toxiku .

Twoja znajomość sm (1-10): 5 / 10

Steam id: STEAM_1:0:144301502

Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Za tym że nie mam 15 H na serwerze tylko mam 10.4 to myśle że wszystkie

mateusz1061

Jestem na nie.
-Karany wiele razy.
-Brak kultury.
-Dziecinny.

shocker

Miałeś ostry "przypał", który świadczy o tobie....
Na nie

//Rozgrzewka Nie wypowiadamy się w podaniach jeśli nie gramy aktywnie na serwerze. Taka moja mała uwaga.
[Obrazek: tIIn9xy.jpg]

M3TJU

jestem na nie!!!!!!!!
-byles karany
-piszesz podanie juz 3 raz
-jestes toxic
-nie masz kultury
+mutacja

Lajcik

No ty, chyba na głowę upadłeś i zapomniałeś jakie akcje ostatnio odwaliłeś. Jestem na bardzo wielkie nie. Po 1. Jesteś karany wiele razy poprzez muty, gagi, a nawet perma na forum.
Po 2. Jesteś toksyczny i dziecinny, takich osób w administracji nie potrzebujemy. I po 3 primo. Brak wyrobionych godzinek i jak zawsze nie przekonujące podanie, odczekaj miesiąc/dwa i dopiero spróbuj złożyć na nowo owe podanko.

Na obecną chwilę na NIE !!!!

Rozgrzewka

Twój poziom ortografii jest na poziomie zerowym, a podobno masz 15 lat? Osoba w takim wieku powinna prezentować jakiś poziom w swoich wypowiedziach i powinna potrafić składać zdania, a tobie to wychodzi średnio. Twoje zachowanie na forum w ostatnim czasie było karygodne, na serwerze nie prezentujesz jakiegokolwiek poziomu, krzyczysz obrażasz i prowokujesz administracje, a od ostatniego podania nic się w twoim zachowaniu nie zmieniło, jeszcze ostatnio te twoje prowokacje do mnie na steamie po prostu żałosne. Odczekaj miesiąc dwa i dopiero złóż podanie to wtedy ewentualnie rozpatrzę twoją prośbę pozytywnie.

Odrzucam.

/cls
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości