Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
flusha dołączył do Cloud9

Meow

Cloud9 oficjalnie podpisało kontrakt z Robin`em "flusha" Rönnquist`em z fnatic, o czym poinformowały obie organizacje.

Szwedzki zawodnik dołączył do Cloud9 na stałe kilka dni po tym, gdy ogłoszono jego udział w BLAST Pro Series Istanbul wraz z północnoamerykańską drużyną, w zamian za Martin`a "STYKO" Styk, który został wypożyczony do team`u w lipcu tego roku.
25-latek został usunięty z aktywnego składu drużyny po rozczarowującym występie podczas FACEIT Major, gdzie fnatic zakończyło rozgrywki w fazie New Legends z rekordem 2-3.

[Obrazek: 1528557349.5667.jpeg]

Dzięki temu posunięciu flusha zakończył prawie pięcioletni okres gry w fnatic, podczas którego zespół wygrał wiele międzynarodowych zawodów, w tym trzy majory (DreamHack Winter 2013, ESL One Katowice 2015 oraz ESL One Cologne 2015).
Szwed podąży śladami swojego rodaka i dawnego kolegi z zespołu Maikil`a "Golden" Selim, który podpisał kontrakt z C9 w sierpniu, krótko po opuszczeniu fnatic. Podczas wspólnej gry, w okresie pomiędzy sierpniem 2017r., a czerwcem 2018r., drużyna zwyciężyła podczas IEM Katowice oraz finałów WESG 2017, z pulą nagród wynoszącą 1,500 000$.

"Dołączenie do Cloud9 było jednym z tych kroków w życiu, które wydały się dla mnie właściwe" powiedział w wywiadzie dla strony Cloud9.
"Granie z zawodnikami głodnymi zwycięstwa, którzy dążą do osiągnięcia tego, co kiedyś sam osiągnąłem jest dużą motywacją, ponieważ moja przygoda jeszcze się nie skończyła."
"Mam nadzieję, że uda mi się wnieść dużo doświadczenia do tej utalentowanej i młodej grupy graczy i nie mogę się doczekać tego, by lepiej poznać zawodników. To pozwoli nam zwyciężać!".

Cloud9, które w swoim pierwszym meczu w Turcji, zaplanowanym na piątek o godz. 18:00 zmierzy się z MIBR, posiada obecnie następujący skład:

[Obrazek: US.gif] Timothy "autimatic" Ta
[Obrazek: US.gif] William "RUSH" Wierzba
[Obrazek: US.gif] Tyler "Skadoodle" Latham
[Obrazek: SE.gif] Maikil "Golden" Selim
[Obrazek: SE.gif] Robin "flusha" Rönnquist

[Obrazek: US.gif] Soham "valens" Chowdhury (trener)

Rozgrzewka

Łohohoho, tego to sie chyba nikt nie spodziewał.

Artykuł jak najbardziej na +

manslo.

Lol ... to nice D:

Dzięki za artykuł ;p
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: giphy.gif]

dami563

No artykuł spoczko tylko szkoda że odchodzi z ukochanej drużyny Fnatic <3
[Obrazek: JUPLkZrnBfn4uChNso7SbWSxTJE%3D.png]

Rozgrzewka

Brak aktywności.

/cls
Wątek zamknięty